O BRUNCH EB


Czy wiesz jak budować markę swojej firmy jako dobrego pracodawcy? Czy wiesz jak zachęcić pracowników by stali się ambasadorami Twojej organizacji?
Czy wiesz jak połączyć kompetencje HR-u, Marketingu i PR-u by zbudować solidną markę? Czy wiesz jak pozyskać najlepszych kandydatów do pracy?

Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź biorąc udział w spotkaniach Brunch EB, na których zdobędziesz świeżą wiedzę, unikalne umiejętności, które w realny sposób będziesz mógł wykorzystać tworząc strategię Employer Branding dla swojej firmy… a za wysoki poziom przekazywanej wiedzy odpowiedzialni będą polscy i zagraniczni eksperci, specjalizujący się na co dzień w skutecznym budowaniu wizerunku pracodawcy.

Wystąpienia naszych ekspertów odbywać się będą w formacie TED. Krótki czas wystąpień będzie wymagał od każdego z moderatorów gruntownego przygotowania i zwrócenia uwagi na kwintesencję omawianego zagadnienia.

Uwaga 1 Jeśli będziesz chciał otrzymać konkretny, praktyczny EB-owy insight dla własnej firmy, dokonać autorefleksji - jakim pracodawcą jesteś? - skorzystaj z mini WARSZTATU, który poprzedzi popołudniowe brunchowe spotkanie.

Uwaga 2 Po inspirujących i aktywizujących wystąpieniach, odbędzie się panel dyskusyjny. Poruszymy nie tylko tematy spójne z agendą samego spotkania… Pole do prawdziwych rozważań stworzą nam opisy Waszych wyzwań EB, które zostały przez nas zebrane i gruntownie przestudiowane. Jeśli chcesz więc poddać analizie także swój firmowy case, rejestrując się na wydarzenie powiadom nas o tym. Wskażemy Tobie praktyczne rozwiązania i cenne wskazówki EB-owe.

Zapraszamy!

BRUNCHOWY VIDEO-TRAILER


NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
EMPLOYER BRANDING IN-HOUSE


I część: Brunch EB - dawka umiejętności - WARSZTAT
Bo statystyczny Kandydat nie istnieje - czyli jak stworzyć PERSONĘ idealnego Kandydata?

Dzięki dokładnemu zdefiniowaniu Twojej idealnej grupy docelowej i dostosowaniu swoich działań rekrutacyjnych do niej, Twoje podejście do rekrutacji stanie się bardziej spersonalizowane. W trakcie warsztatu dowiesz się, jak pozyskiwać takich kandydatów, którzy najlepiej odpowiadają Twoim wymaganiom biznesowym.

W trakcie mini-warsztatu dowiesz się:

Pamiętaj, strategia EB bez zdefiniowania PERSONY nie ma prawa się udać. Zapraszamy więc na warsztat :)

Łukasz Jarota & Agnieszka Borak

II część: Brunch EB - dawka wiedzy - WYSTĄPIENIA EKSPERTÓW

Bo rozmiar nie ma znaczenia
Employer Branding przestał być "luksusem" i modą dla największych firm oraz międzynarodowych korporacji, a stał się potrzebą niemal każdej organizacji. Jeśli chcemy stworzyć dobry wizerunek jako pracodawcy, a jesteśmy małą lub średnią firmą to czy możemy posługiwać się takimi samymi narzędziami i rozwiązaniami jak duże organizacje? Niekoniecznie! Za to z największymi będziesz mógł konkurować! W trakcie Brunch EB dowiesz się, jak niewielkim nakładem środków i czasu możesz uzyskać bardzo odczuwalne rezultaty i stać się pracodawcą cenionym nie tylko przez obecnie zatrudnionych, ale firmą pierwszego wyboru dla Twoich przyszłych pracowników.

Jacek Jokś i Dawid Niemczyk

Work-life balance w systemie pracy 24/7 - czy to w ogóle możliwe?
Podczas wystąpienia poszukamy wspólnie odpowiedzi na następujące pytania:
Czy uwzględniam w harmonogramach indywidualne potrzeby pracowników?
Co to jest ergonomia czasu pracy?
Jak przewidywalne harmonogramy czasu pracy wpływają na motywację pracowników produkcyjnych?

Łukasz Chodkowski

Akcja relokacja! Jak niebanalnie i niewielkim kosztem sprawić aby “ekspaci” poczuli się jak w domu
Czy nie mając dużego budżetu i działu odpowiedzialnego wyłącznie za relokację można z sukcesem zatrudniać w Gdańsku ludzi z różnych stron świata? Można! Około 30 % naszych pracowników to ludzie, którzy przeprowadzili się do Trójmiasta z różnych rejonów Polski i globu. Znalezienie mieszkania i rozpakowanie walizek to jednak dopiero pierwszy krok i początek wyzwań! O tym jakie wnioski wyciągnęliśmy z popełnionych błędów i co robimy, aby relokować z sukcesem

Anna Walicka & Lucyna Sojka

100 % motywacji czyli zasada 80/20
Zasada Pareta mówi, że 20% naszych działań przynosi 80% rezultatów. Nie inaczej jest z naszą motywacją... oraz motywowaniem innych. Jak znaleźć mityczne 20% odpowiedzialne za entuzjazm pracowników.... i wydać na to jedynie 20% budżetu? Kilka słów o tym, co jest standardem w motywacji, jakie są oczekiwania, a co faktycznie działa.

Ada Stokowska

Jak technologia wspiera candidate experience?
Co zrobić, by aplikację na Twoje ogłoszenie kandydat potraktował jako wyzwanie? Możesz do tego wykorzystać dedykowaną apkę, rozbudowany formularz, specjalny landing page. Kandydat, aby zaaplikować będzie musiał wykazać się pewną wiedzą i umiejętnościami. Nawet, jeśli aktualnie jego kompetencje nie są wystarczające, aby przejść do kolejnego etapu selekcji, z pewnością zapamięta taką rekrutację, a razem z nią Twoją firmę. Pokażemy Ci obliczę grywalizacji, które polega na użyciu mechanizmów, które doskonale znamy z gier do zmian zachowań.

UWAGA! Zapisując się na Brunch EB zostaniesz wciągnięty w świat gier i doświadczysz na sobie, jak działają mechanizmy gamifikacji, które możesz wykorzystać w rekrutacji, onboardingu czy motywacji pracowników.

Arkadiusz Cybulski

Na zakończenie: Brunch EB - dawka inspiracji - PANEL DYSKUSYJNY

Po inspirujących i aktywizujących prelekcjach pora na nie mniej angażującą część spotkania. Panel to właściwy moment na żywą dyskusję z Wami. Poruszymy nie tylko tematy spójne z agendą samego spotkania… Pole do prawdziwych rozważań stworzą nam opisy Waszych wyzwań EB, które zostały przez nas zebrane i gruntownie przestudiowane. Jeśli chcesz poddać analizie także swój case, rejestrując się na wydarzenie powiadom nas o tym.

04.08.2017
SERWUJEMY
I część: Brunch EB - dawka umiejętności - WARSZTAT
09:00 - 11:00 jak stworzyć PERSONĘ idealnego Kandydata? Łukasz Jarota & Agnieszka Borak
II część: Brunch EB - dawka wiedzy - WYSTĄPIENIA EKSPERTÓW
11:30 - 12:00 EB rejestracja
 • 12:00 - 12:10 Wprowadzenie Łukasz Jarota
 • 12:10 - 12:35 Wystąpienie Jacek Jokś
  & Dawid Niemczyk
 • 12:35 - 13:00 Wystąpienie Łukasz Chodkowski
 • 13:00 - 13:25 Wystąpienie Anna Walicka
  & Lucyna Sojka
 • 13:25 - 14:00 Lunch
 • 14:00 - 14:25 Wystąpienie Ada Stokowska
 • 14:25 - 14:50 Wystąpienie Arkadiusz Cybulski
 • 14:50 - 15:00 Przerwa & Networking
  Na zakończenie: Brunch EB - dawka inspiracji - PANEL DYSKUSYJNY
  15:00 - 16:00 Panel Dyskusyjny EB

  EKSPERCI


  Łukasz
  Jarota
  Prezes Zarządu
  w Studio Wiedzy
  Agnieszka
  Borak
  Strateg EB
  w GrowHR
  Anna
  Walicka
  Talent Acquisition
  Specialist w Spartez
  Lucyna
  Sojka
  Talent Acquisition
  Specialist w Spartez
  Ada
  Stokowska
  Senior Account
  Manager w Wyjątkowy
  Prezent
  Arkadiusz
  Cybulski
  Prezes Zarządu
  firmy Gamfi
  Łukasz
  Chodkowski
  Dyrektor
  Zarządzający
  Dehora
  Łukasz Jarota

  Z wykształcenia psycholog, absolwent studiów MBA oraz trener i konsultant ds. budowania wizerunku pracodawcy. Od wielu lat merytorycznie zaangażowany w działania wpływające na poprawę kondycji polskiego HR-u w ramach Studio Wiedzy Sp. z o.o. Jest współtwórcą wysoko cenionego wśród HR-owców portalu wiedzy - HRNews.pl. Autor licznych publikacji na temat HR i EB. Producent największych konferencji i seminariów w Polsce, dedykowanych branży HR. Współtwórca GrowHR - agencji realizującej strategie employer brandingowe dla największych firm w Polsce oraz pomysłodawca projektu Brunch EB - spotkań typu think tank dla specjalistów odpowiedzialnych za budowanie marki swojej firmy jako dobrego pracodawcy. Kreator i Dyrektor Programowy projektu „Employer Brand Leaders Training”. Członek Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partnerów.

  Agnieszka Borak

  Z wykształcenia ekonomistka, absolwentka SGH. Od lat zainteresowana działaniami z pogranicza HR, PR oraz Marketingu. Doświadczenie zdobywała w dużych korporacjach, m.in. w General Electric. Uczestniczyła w realizacji i planowaniu wielu employer brandingowych projektów, między innymi dla: Mensa, Burger King, Pizza Hut, Novartis, Intrum Justitia czy HRtec. Zaangażowana w działalność naukową, jest autorką rozprawy doktorskiej traktującej o wpływie employer brandingu na konkurencyjność przedsiębiorstw w Polsce.

  Anna Walicka

  Z wykształcenia dziennikarz, HR-owiec z pasji. Od początku swojej pracy zawodowej mocno związana z branżą IT jako współorganizatorka trójmiejskich spotkań 3camp oraz jednych z największych targów pracy branży IT na Pomorzu. Entuzjastka nowych technologii, wielbicielka szwedzkich kryminałów i włoskiej kuchni.

  Lucyna Sojka

  Z wykształcenia politolożka i kulturoznawczyni. Zawodowo realizuje się pracując w obszarze HR w branży IT, łącząc w ten sposób zamiłowanie do pracy z ludźmi i słabość do nowych technologii. Z uwagą śledzi nowości w employer brandingu oraz social media. Wielka miłośniczka lam, kotów i krakowskiego Kazimierza. Często możecie ją spotkać z książką i dobrą kawą. We wszystkim szuka inspiracji.

  Ada Stokowska

  W firmie Wyjątkowy Prezent pracuje od 2014 roku. Na co dzień wspiera pracodawców w budowaniu zaangażowania i lojalności pracowników. Głęboko wierzy w to, że prezenty w formie przeżyć są najlepszą formą motywacji, ze względu na powiązane z nimi długotrwałe wspomnienia. Jej największą pasją jest podróżowanie oraz kontakt z ludźmi. Na koncie ma odwiedzonych prawie 100 krajów, a jej najdłuższa podróż to autostop z Polski do Australii. W wolnym czasie pogłębia wiedzę dotyczącą Analizy Transakcyjnej. Koncepcja ta służy counsellingowi w obszarze HR oraz doskonaleniu kompetencji komunikacyjnych w organizacjach.

  Arkadiusz Cybulski

  Współzałożyciel i Prezes Zarządu firmy Gamfi, firmy pomagającej menedżerom realizować cele biznesowe przy pomocy grywalizacji.. Przez ponad 10 lat zajmował się promocją, sprzedażą, zarządzaniem, projektowaniem, produkcją oraz nauką tworzenia gier komputerowych. Działał zarówno po stronie klienta firmie Polkomtel zajmując się grami mobilnymi, w studiu developerskim produkującym gry mobilne oraz internetowe, jak i prowadząc szkołę tworzenia gier. Zdobył kompleksowe doświadczenie związane z biznesem gier mobile, social, MMO, adver oraz serious gaming. Od 2011 roku wraz z zespołem Gamfi zrealizował ponad 60 wdrożeń grywalizacji dla globalnych marek jak Samsung, Sony, Old Spice oraz największych polskich firm jak np. PZU, PKO.

  Łukasz Chodkowski

  W firmie Dehora od ponad siedmiu lat. Wcześniej  związany z branżą produkcyjną, co zdecydowanie było początkiem fascynacji problematyką czasu pracy oraz jej wpływu na funkcjonowanie przedsiębiorstw oraz dobrostan pracowników. Specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań informatycznych mającyh na celu poprawę jakośći planowania czasu pracy. Ma na koncie współpracę zarówno z wielkimi międzynarodowymi koncernami (np.: Nestlé Polska, British American Tobacco, Intel, Beko czy Microsoft),  jak i instytucjami państwowymi, takimi jak Główny Urząd Statystyczny czy Ministerstwo Edukacji Narodowej.

  REJESTRACJA


  04.08.2017
  Restauracja BulwaR, Poznań
  Warunki uczestnictwa

  100 zł netto udział w II części (Brunch EB)
  500 zł netto udział w I i II części (EB Workshop + Brunch EB)

  Pakiet uczestnika zawiera
  • Materiały szkoleniowe (narzędzia, publikacje, prezentacje, certyfikat) - opcja dla uczestników porannego warsztatu
  • Możliwość indywidualnych EB-owych sesji z ekspertami Brunch EB
  • Udział w inspirującym i rozwojowym wydarzeniu employer brandingowym organizowanym przez praktyków HR, Marketingu i PR
  • Serwowany brunch, napoje, przekąski i kawę bez limitu ;-)
  • Cenne nagrody od Organizatora oraz Partnerów Brunch EB

  Dane osoby zgłaszającej / firmy

  Dane uczestników

  REGULAMIN UCZESTNICTWA Czytaj więcej

  PARTNERZY


  Sprawdź jak zostać Partnerem

  ORGANIZATOR

  partner główny

  partnerzy merytoryczni

  PARTNERZY

  KONTAKT


  T
  608-202-037
  A
  Lewicka 14/12, 02-547 Warszawa