O BRUNCH EB


Czy wiesz jak budować markę swojej firmy jako dobrego pracodawcy? Czy wiesz jak zachęcić pracowników by stali się ambasadorami Twojej organizacji?
Czy wiesz jak połączyć kompetencje HR-u, Marketingu i PR-u by zbudować solidną markę? Czy wiesz jak pozyskać najlepszych kandydatów do pracy?

Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź biorąc udział w spotkaniach Brunch EB, na których zdobędziesz świeżą wiedzę, unikalne umiejętności, które w realny sposób będziesz mógł wykorzystać tworząc strategię Employer Branding dla swojej firmy… a za wysoki poziom przekazywanej wiedzy odpowiedzialni będą polscy i zagraniczni eksperci, specjalizujący się na co dzień w skutecznym budowaniu wizerunku pracodawcy.

Wystąpienia naszych ekspertów odbywać się będą w formacie TED. Krótki czas wystąpień będzie wymagał od każdego z moderatorów gruntownego przygotowania i zwrócenia uwagi na kwintesencję omawianego zagadnienia.

Uwaga 1 Jeśli będziesz chciał otrzymać konkretny, praktyczny EB-owy insight dla własnej firmy, dokonać autorefleksji - jakim pracodawcą jesteś? - skorzystaj z mini WARSZTATU, który poprzedzi południowe brunchowe spotkanie.

Uwaga 2 Po inspirujących i aktywizujących wystąpieniach, odbędzie się panel dyskusyjny. Poruszymy nie tylko tematy spójne z agendą samego spotkania… Pole do prawdziwych rozważań stworzą nam opisy Waszych wyzwań EB, które zostały przez nas zebrane i gruntownie przestudiowane. Jeśli chcesz więc poddać analizie także swój firmowy case, rejestrując się na wydarzenie powiadom nas o tym. Wskażemy Tobie praktyczne rozwiązania i cenne wskazówki EB-owe.

Zapraszamy!

BRUNCHOWY VIDEO-TRAILER


NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
MOTYWY W MOTYWACJI


I część: Brunch EB - dawka umiejętności - WARSZTAT
Bo statystyczny Kandydat nie istnieje - czyli jak stworzyć PERSONĘ idealnego Kandydata?

Dzięki dokładnemu zdefiniowaniu Twojej idealnej grupy docelowej i dostosowaniu swoich działań rekrutacyjnych do niej, Twoje podejście do rekrutacji stanie się bardziej spersonalizowane. W trakcie warsztatu dowiesz się, jak pozyskiwać takich kandydatów, którzy najlepiej odpowiadają Twoim wymaganiom biznesowym.

W trakcie mini-warsztatu dowiesz się:

Pamiętaj, strategia EB bez zdefiniowania PERSONY nie ma prawa się udać. Zapraszamy więc na warsztat :)

Łukasz Jarota & Agnieszka Borak

II część: Brunch EB - dawka wiedzy - WYSTĄPIENIA EKSPERTÓW

Grywalizacja jako narzędzie do budowania zaangażowania kandydatów i pracowników
Ludzie rzadko sprzątają po swoich zwierzakach. Aby temu zaradzić, wymyślono element grywalizacji. W wybranych parkach postawiono więc automaty podobne do jednorękiego bandyty, w którym właściciele psów do odpowiedniej dziury wrzucają psie odchody i mogą pociągnąć dźwignię. Jeśli na wyświetlaczu pojawią się cztery kostki, to z automatu wyskakuje gryzak dla psa… Grywalizacja, skupia w sobie dwa potężne narzędzia dzisiejszych czasów - grę i rywalizację. Polega ona na użyciu mechanizmów, które doskonale znamy z gier do zmian zachowań. Od pewnego czasu próbuje się grywalizację wykorzystać w zmianie nastawienia pracownika w codziennym życiu zawodowym. Według badaczy i specjalistów, największy wpływ na motywację pracownika ma możliwość ciągłego rozwoju, pochwała i nagroda, uzyskana w odpowiednim czasie. Te trzy czynniki sprawiają, że pracownik jest zmotywowany do działania, dąży do uzyskania wyznaczonego przez pracodawcę i przez siebie samego celu.

Zapisując się na Brunch EB zostaniesz wciągnięty w świat gier i doświadczysz na sobie, jak działają mechanizmy gamifikacji, które skutecznie motywują do działania.

Motywacja kandydata do udziału w rekrutacji - jak ją zwiększyć?
Rekruterze, czy zawsze spływ aplikacji na Twoje ogłoszenia jest zadowalający? Czy wszyscy kandydaci są odpowiednio dopasowani? Z pewnością nie zawsze. Zdarza się, że ci najlepsi, którzy są najbardziej zbliżeni do profilu poszukiwanego kandydata, zniechęcają się do aplikowania ze względu na to, co znajdą (lub czego nie znajdą) w ogłoszeniu lub z założenia nie biorą udziału w rekrutacji, mając błędne przekonanie o charakterze pracy w danym miejscu. Jednak przy dobrym rozpoznaniu potrzeb kandydata można wpłynąć na zwiększenie jego motywacji do złożenia aplikacji i poradzić sobie nawet z tzw. trudną rekrutacją.

Magdalena Ostrowska

Facylitacja jako sposób na angażujące i efektywne spotkania kadry menadżerskiej
Spotkania coraz częściej stają się zmorą firm. Wiele indywidualności, różne style zarządzania, nierówny poziom zaangażowania uczestników sprawiają, że często kończą się one bez oczekiwanych rezultatów. Jak w takim razie sprawić, aby były one efektywne? W jaki sposób zapewnić, aby każdy miał szansę się wypowiedzieć, w sposób, który będzie bazą do wypracowania dalszych rozwiązań? Jak pracować z liderami w konflikcie? Odpowiedzią na te, a także wiele innych wyzwań w komunikacji w firmie, jest facylitacja. Przyjrzyjmy się zatem sposobom, w jaki można ją wykorzystać w codziennych sytuacjach biznesowych, podczas spotkań czy w trakcie budowania strategii w firmie.

Ada Borucka

Lean Management i kultura „no blame” podstawą efektywnej motywacji
Prowadzone w latach 50. i 60. badania Fredericka Herzberga dotyczące motywowania pracowników potwierdziły, że inne czynniki motywują ludzi do pracy i przynoszą satysfakcję, a zupełnie inne sprawiają, że są z niej zadowoleni. Niestety nie zawsze udaje się w praktyce właściwie wykorzystać wyniki tych badań i nadal największą uwagę przykłada się do wynagrodzeń i pakietów motywacyjnych. Zapomina się natomiast o potrzebie rozwoju lub po prostu osobistego docenienia i pochwały. Chcąc być nowoczesnym pracodawcą, dążącym do osiągnięcia jak najlepszych wyników oraz doskonalenia organizacji warto bliżej przyjrzeć się koncepcji zarządzania Lean Management.

Anna Lalewicz

7 prostych działań, które budują zaangażowanie pracowników
Wpisanie hasła „zaangażowanie pracowników” w Google zwraca nam 65 200 polskojęzycznych wyników. O zaangażowaniu dyskutuje się dużo, definiując je często jako jedno z największych wyzwań stojących przed HR. Ale… co konkretnie to dla nas oznacza? Jak realnie zwiększać poziom zaangażowania w firmach? Jakie działania wdrożyć w organizacji, by uwolnić potencjał pracowników i zachęcić ich do aktywności wykraczającej poza ich zakres zadań? Odpowiedź jest bliżej niż myślisz.

Na zakończenie: Brunch EB - dawka inspiracji - PANEL DYSKUSYJNY

Po inspirujących i aktywizujących prelekcjach pora na nie mniej angażującą część spotkania. Panel to właściwy moment na żywą dyskusję z Wami. Poruszymy nie tylko tematy spójne z agendą samego spotkania… Pole do prawdziwych rozważań stworzą nam opisy Waszych wyzwań EB, które zostały przez nas zebrane i gruntownie przestudiowane. Jeśli chcesz poddać analizie także swój case, rejestrując się na wydarzenie powiadom nas o tym.

13.06.2017
SERWUJEMY
I część: Brunch EB - dawka umiejętności - WARSZTAT
09:00 - 11:00 jak stworzyć PERSONĘ idealnego Kandydata? Łukasz Jarota & Agnieszka Borak
II część: Brunch EB - dawka wiedzy - WYSTĄPIENIA EKSPERTÓW
11:30 - 12:00 EB rejestracja
 • 12:00 - 12:10 Wprowadzenie Łukasz Jarota
 • 12:10 - 12:35 Wystąpienie Szczegóły wkróte
 • 12:35 - 13:00 Wystąpienie Magdalena Ostrowska
 • 13:00 - 13:25 Wystąpienie Ada Borucka
 • 13:25 - 14:00 Przerwa na Brunch
  & Networking
 • 14:00 - 14:25 Wystąpienie Anna Lalewicz
 • 14:25 - 14:50 Wystąpienie Szczegóły wkróte
 • 14:50 - 15:05 Przerwa na kawę
  & Networking
  Na zakończenie: Brunch EB - dawka inspiracji - PANEL DYSKUSYJNY
  15:05 - 16:00 Panel Dyskusyjny EB

  EKSPERCI


  Łukasz Jarota Prezes Zarządu
  w Studio Wiedzy
  Agnieszka Borak Strateg EB
  w GrowHR
  Anita Wojtaś-
  Jakubowska
  Marketing Director
  emplo sp. z o.o.
  Magdalena
  Ostrowska
  Ekspertka GoldenLine
  ds. mediów w rekrutacji
  Ada
  Borucka
  Partner zarządzający
  facylitatot /PinPoint
  Communications
  Anna
  Lalewicz
  Regional Talent
  & Culture Coordinator
  w grupie Orbis
  Łukasz Jarota

  Z wykształcenia psycholog, absolwent studiów MBA oraz trener i konsultant ds. budowania wizerunku pracodawcy. Od wielu lat merytorycznie zaangażowany w działania wpływające na poprawę kondycji polskiego HR-u w ramach Studio Wiedzy Sp. z o.o. Jest współtwórcą wysoko cenionego wśród HR-owców portalu wiedzy - HRNews.pl. Autor licznych publikacji na temat HR i EB. Producent największych konferencji i seminariów w Polsce, dedykowanych branży HR. Współtwórca GrowHR - agencji realizującej strategie employer brandingowe dla największych firm w Polsce oraz pomysłodawca projektu Brunch EB - spotkań typu think tank dla specjalistów odpowiedzialnych za budowanie marki swojej firmy jako dobrego pracodawcy. Kreator i Dyrektor Programowy projektu „Employer Brand Leaders Training”. Członek Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partnerów.

  Agnieszka Borak

  Z wykształcenia ekonomistka, absolwentka SGH. Od lat zainteresowana działaniami z pogranicza HR, PR oraz Marketingu. Doświadczenie zdobywała w dużych korporacjach, m.in. w General Electric. Uczestniczyła w realizacji i planowaniu wielu employer brandingowych projektów, między innymi dla: Mensa, Burger King, Pizza Hut, Novartis, Intrum Justitia czy HRtec. Zaangażowana w działalność naukową, jest autorką rozprawy doktorskiej traktującej o wpływie employer brandingu na konkurencyjność przedsiębiorstw w Polsce.

  Anita Wojtaś-Jakubowska

  Wierzy, że social media i nowe technologie zmieniają rzeczywistość – szczególnie tę związaną z miejscem pracy. Od 13 lat w branży internetowej, zawsze na pograniczu: perspektywy pracowników i HR; marketingu i PR; pokoleń X i Y. Zdobywała doświadczenie w agencjach interaktywnych, po stronie klienta oraz prowadząc własną firmę. Realizowała projekty m.in. dla Triumph, KLM, Diageo, Coty, L'Oreal. Wykładowca na studiach podyplomowych na SGH i AGH. Od 2015 roku związana z emplo jako Marketing Manager & Brand Evangelist.

  Magdalena Ostrowska

  Przez ponad dziesięć lat zarządzała zespołami sprzedaży bezpośredniej i agencyjnej. Była odpowiedzialna za sprzedaż produktów internetowych i prasowych. Ma doświadczenie w rekrutacji oraz w prowadzeniu warsztatów sprzedażowych. Jej celem jako ekspertki jest wsparcie pracodawców w skutecznych procesach rekrutacji i aktywne wykorzystanie nowych metod w komunikacji wizerunkowej.

  Ada Borucka

  Ekspert w zakresie strategicznego doradztwa komunikacyjnego. Ma ponad 12-letnie doświadczenie w komunikacji, które zdobywała zarówno po stronie firm (FMCG, motoryzacyjnych, farmaceutycznych, produkcyjnych) jak i agencji.

  Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów, szkoleń oraz spotkań opartych o facylitację. Jest certyfikowanym facylitatorem Pathways oraz według metody Iceberg. Od lat pasjonuje się wykorzystywaniem nowych mediów i wdrażaniem nowatorskich rozwiązań w obszarze komunikacji wewnętrznej.

  Anna Lalewicz

  Regional Talent & Culture Coordinator dla hoteli z segmentu Luxe w grupie Orbis. Od ponad 10 lat jest pracownikiem HR, wcześniej pracowała w firmach z branży finansowej o standardach korporacyjnych. Posiada wykształcenie humanistyczne i kierunkowe z Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz doświadczenie głównie w obszarze "miękkiego" HR, szkoleń, rekrutacji i rozwoju. Podczas wielu lat pracy brała udział w różnych projektach, również międzynarodowych, wymagających pracy koncepcyjnej i myślenia procesowego.

  REJESTRACJA


  13.06.2017
  Restauracja Amber Room – Pałac Sobańskich, Aleje Ujazdowskie 13, Warszawa
  Warunki uczestnictwa

  100 zł netto udział w II części (Brunch EB)
  500 zł netto udział w I i II części (EB Workshop + Brunch EB)

  Pakiet uczestnika zawiera
  • Materiały szkoleniowe (narzędzia, publikacje, prezentacje, certyfikat) - opcja dla uczestników porannego warsztatu
  • Możliwość indywidualnych EB-owych sesji z ekspertami Brunch EB
  • Udział w inspirującym i rozwojowym wydarzeniu employer brandingowym organizowanym przez praktyków HR, Marketingu i PR
  • Serwowany brunch, napoje, przekąski i kawę bez limitu ;-)
  • Cenne nagrody od Organizatora oraz Partnerów Brunch EB

  Dane osoby zgłaszającej / firmy

  Dane uczestników

  REGULAMIN UCZESTNICTWA Czytaj więcej

  PARTNERZY


  Sprawdź jak zostać Partnerem

  ORGANIZATOR

  WSPÓŁORGANIZATOR

  partner strategiczny

  partner główny

  PARTNERZY

  KONTAKT


  T
  608-202-037
  A
  Lewicka 14/12, 02-547 Warszawa